Akvariumo dangtis už 49Lt ir 1h jūsų darbo

Sveiki,

taigi noriu pasidalint žiniomis.
Turiu 112ltr. akvariumą 80x35, ilgai ieškojau dangčio, bet beprasmiškai, o tie kas daro - daro už 150Lt min, lenkiškas dangtis kainuoja 160lt. kadangi šis akvariumas yra neilgam, kol persikraustysiu į pastovią gyvenimo vietą, ten bus didesnis. Taigi išmatavau, nuėjau į HELIOPOLĮ, Vilniuje, padaviau brėžinuką, paprašiau išpjauti iš 5mm storio juodos spalvos SIMONA PVC plokštės. Kaina gavosi 49Lt už šias dalis. Namie turėjau tiubelę MOMENT klijų (jau prieš tai klijavau tokius daiktus šiais klijais - viskas laiko, svarbu patept abi dalis ir su plaukų fenu nudžiovint, o tada suglaust).
Taigi - valandelė darbo ir foto kalba už save. Nėra kažkas idealaus ir nerealaus, bet laikinai tikrai bus super! Droselį ir lempas turėjau nuo seno dangčio, tad to pirkt nereikejo. Droselį kabinsiu iš galo. Lipnios juostos su folija radau namie, paemiau ir apklijavau.


======================================================
Taigi, šiandiena nuėjęs į senukus, nusipirkau hermetinius lempu laikiklius, už kurių komplektą teko paklot po 10lt (kompl. - 2vnt) namie velgi - klijai, fenas, folijos lipni juosta ir vualia - mano akvariumas švyti. Ryt nueisiu į lemoną ir nupirksiu hermetiniu LED diodų WARM White, paskaičiavau, kad užteks 15Lt, pakabinsiu juos kaip aušra/saulėlydis efektui su laikmačiu. Dar bus užvaziuota į BRASA, nusipirkti įleidžiamoms rankenoms ir angoms žuvų šerimui.

======================================================
Vakar nuvažiavau į furnitūros parduotuvę BRASA vytenio g. ir nusipirkau man patikusią dangčio rankeną pagal forma uz 1lt, ji buvo auksinės spalvos - kitokiu nebuvo, tad perdažiau su purškiamais dažais į juodą. Priklijavau moment klijais ir laiko labai stipriai. Ten pat įsigyjau lizdą skirtą laidams, 78ct berods, bet manau mano biudžetiniam varintui yra labai super dangtelis pašert žuvytes. Pakeliui nuvažiavau į LEMONĄ ir nusipirkau 30cm led juostą su galingesniais diodais, nes labai megstu kai akvariume yra saulėtekio ir saulėlydžio imitacija. Už LED teko pakloti ~17lt (gariūnuose galima 3x pigiau), 12V blokelį namie radau tarp elektronikos. Viską sujungiau ir manau kolkas mano dangtis baigtas. Keletas foto:


Straipsnio autorius military 2011.12.12